foto1
"Słowa nie powinny być większe od czynów." H. Sienkiewicz
foto1
„Talent to tylko wielka cierpliwość.” Anatole France
foto1
„Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę.” M. Skłodowska
foto1
„Wykształcenie nie oznacza tego, ile się nauczyłeś, a nawet ile zapamiętałeś. To umiejętność rozróżniania, co wiesz, a czego nie.” A. France
foto1
„Niczego w życiu nie należy się bać. Należy to tylko zrozumieć” M. Skłodowska-Curie

+ 48 579 470 809
spkamienica@spkp.pl
+48 34 32 73 304

Szkoła Podstawowa

im. H. Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej


Filtr
 • III Wojewódzki Konkurs Piosenek Agnieszki Osieckiej
  (XV edycja konkursu)

  Zaproszenie na Wojewódzki Konkurs Piosenek A. Osieckiej w Kamienicy Polskiej

  Szanowni Państwo!

  Stowarzyszenie dla Rozwoju Gminy Kamienica Polska i Gmina Kamienica Polska wraz z Gimnazjum im. Agnieszki Osieckiej w Kamienicy Polskiej (Szkoła Podstawowa w Kamienicy Polskiej) organizuje w dniach 17 maja 2019r. godz. 9:00 (eliminacje) i 19 maja 2019r. (finał) po raz 15. Konkurs Piosenek Agnieszki Osieckiej dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału młodzież województwa śląskiego.

 • W związku z przystąpieniem Gminy Kamienica Polska do realizacji projektu pn. „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 informujemy, że rodzice/ opiekunowie prawni uczniów mogą wnioskować do Dyrektora Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej o wypożyczenie laptopa na potrzeby zdalnej edukacji. Możliwość wypożyczenia sprzętu komputerowego posiada każdy uczeń uczęszczający do szkoły i nie posiadający własnego komputera domowego. Zgłoszenia ucznia można dokonać u wychowawcy klasy oraz w sekretariacie szkoły. Na zgłoszenia czekamy do 4 maja 2020r. Szczegółowe informacje o realizacji projektu, w tym warunki i tryb wypożyczenia sprzętu, zawarte są w Regulaminie wypożyczenia sprzętu komputerowego w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej w ramach realizacji projektu pn. „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” zamieszczonym na stronie internetowej szkoły.

  Regulamin

 • Ministerstwo Edukacji Narodowej poinformowało, że szkoły pozostaną zamknięte do 24 maja 2020r. Poznaliśmy też datę egzaminów ósmoklasisty. Egzaminy odbędą się w dniach 16 - 18 czerwca 2020r. Do 24 maja szkoła będzie w dalszym ciągu prowadziła nauczanie zdalne.
  Z poważaniem
  Magdalena Muchla

 • Wielkanoc to czas otuchy i nadziei, czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka.
  Życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość. Niech Zmartwychwstanie napełni Was pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.
  Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej im H. Sienkiewicza w Kamienicy PolskiejCopyright © 2022 Copyright SP Kamienica Polska Rights Reserved.