foto1
"Słowa nie powinny być większe od czynów." H. Sienkiewicz
foto1
„Talent to tylko wielka cierpliwość.” Anatole France
foto1
„Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę.” M. Skłodowska
foto1
„Wykształcenie nie oznacza tego, ile się nauczyłeś, a nawet ile zapamiętałeś. To umiejętność rozróżniania, co wiesz, a czego nie.” A. France
foto1
„Niczego w życiu nie należy się bać. Należy to tylko zrozumieć” M. Skłodowska-Curie

+ 48 579 470 809
spkamienica@spkp.pl
+48 34 32 73 304

Szkoła Podstawowa

im. H. Sienkiewicza w Kamienicy PolskiejLaboratoria Przyszłości

Insta.Ling

Poniżej zamieszczamy ofertę pracy:

Oferta pracy                                                                  

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce pracy: Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej

Termin składania dokumentów:  2024-07-12  godz. 14:00

Status naboru: aktualny

Oferta pracy w załączniku 

 

Jeśli przeżywasz lęki, napięcia emocjonalne, kłopoty i trudności wpływające na zdrowie psychiczne możesz skorzystać z bezpłatnej infolinii Rzecznika Praw Dziecka 800 12 12 12.

Pod tym numerem telefonu młodzi ludzie, a także ich opiekunowie otrzymają bezpłatne i profesjonalnie wsparcie psychologiczne. Do dyspozycji dzieci i młodzieży jest także czat internetowy. Zarówno telefon zaufania, jak i czat zapewniają pełną dyskrecję oraz anonimowość i są dostępne siedem dni w tygodniu przez całą dobę.

Więcej informacji na temat Dziecięcego telefonu zaufania można znaleźć na stronie Rzecznika Praw Dziecka https://brpd.gov.pl/dzieciecy-telefon-zaufania-rzecznika-praw-dziecka/

 

Niezwykle miło nam poinformować, że w maju 2024 r. Gmina Kamienica Polska podpisała umowę o dofinansowanie z budżetu państwa zakupu książek będących nowościami wydawniczymi, elementów wyposażenia biblioteki szkolnej oraz realizacji działań promujących czytelnictwo, w ramach Priorytetu 3 "Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025". Środki dotacji z budżetu państwa to kwota 9 600,00 zł, całkowita wartość działania to 12 000,00 zł.

W dniu 19 czerwca na uroczystym apelu podsumowano działalność biblioteki szkolnej i rozdano nagrody w konkursach czytelniczych.
W II półroczu działało 15 kół czytelniczych pracowało w nich 100 uczniów, podczas 218 spotkań, a w całym roku 416, uczniowie przeczytali wspólnie 8688 stron wybranych przez siebie książek. Na uwagę zasługuje wymienić fakt, iż uczniowie przeczytali na głos aż 17 książek.
Losowaniem nagród zakończyła się akcja promująca czytanie pt.: ,,Bilet czytelniczy”, która trwała w bibliotece szkolnej przez cały marzec. Oto szczęśliwcy, którzy otrzymali upominki:

Czytaj więcej...