foto1
"Słowa nie powinny być większe od czynów." H. Sienkiewicz
foto1
„Talent to tylko wielka cierpliwość.” Anatole France
foto1
„Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę.” M. Skłodowska
foto1
„Wykształcenie nie oznacza tego, ile się nauczyłeś, a nawet ile zapamiętałeś. To umiejętność rozróżniania, co wiesz, a czego nie.” A. France
foto1
„Niczego w życiu nie należy się bać. Należy to tylko zrozumieć” M. Skłodowska-Curie

+48 34 32 73 304
spkamienica@spkp.pl

Szkoła Podstawowa

im. H. Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej"Do kraju, gdzie kruszynę chleba. Podnoszą z ziemi przez uszanowanie. Dla darów Nieba .... Tęskno mi Panie" C. Norwid.
8 listopada mieliśmy możliwość uczestniczyć w przepięknej uroczystości przygotowanej przez uczniów naszej szkoły z okazji upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Czytaj więcej...

Dnia 7. 11. 2019 r. odbyło się w naszej szkole podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego dla uczniów klas I-III "Uważaj na drodze! Noś znaczki odblaskowe!" Organizatorem konkursu był Szkolny Klub Wiewiórka.

Czytaj więcej...

W tym roku szkolnym w naszej bibliotece w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa - Priorytet 3: Rozwijanie zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży powstał Klub Czytelniczy pod nazwą ,, My czytaMy!”, którego opiekunem jest p. mgr Agnieszka Sakowska.

Czytaj więcej...

W dniu 7 listopada odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów dla zasłużonych uczniów klas 1-3.Wszystkim serdecznie gratulujemy.

W przeddzień Wszystkich Świętych uczniowie Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej włączyli się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta”. Celem tej inicjatywy jest zorganizowanie działań upamiętniających ważne postaci oraz wydarzenia.

Czytaj więcej...