foto1
"Słowa nie powinny być większe od czynów." H. Sienkiewicz
foto1
„Talent to tylko wielka cierpliwość.” Anatole France
foto1
„Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę.” M. Skłodowska
foto1
„Wykształcenie nie oznacza tego, ile się nauczyłeś, a nawet ile zapamiętałeś. To umiejętność rozróżniania, co wiesz, a czego nie.” A. France
foto1
„Niczego w życiu nie należy się bać. Należy to tylko zrozumieć” M. Skłodowska-Curie

+ 48 579 470 809
spkamienica@spkp.pl
+48 34 32 73 304

Szkoła Podstawowa

im. H. Sienkiewicza w Kamienicy PolskiejWyniki egzaminu ósmoklasisty w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej w roku szkolnym 2021/2022

Język polski – średnia szkoły: 56 %

  • Średnia powiat: 63 %
  • Średnia województwo: 61 %
  • Średnia kraj: 60 %

Matematyka – średnia szkoły: 56  %

  • Średnia powiat: 58 %
  • Średnia województwo: 56 %
  • Średnia kraj: 57 %

Język angielski – średnia szkoły: 66 %

  • Średnia powiat: 66 %
  • Średnia województwo: 68 %
  • Średnia kraj: 67 %

 

W roku szkolnym 2021/2022 po raz kolejny pracowaliśmy z Programem InstaLing dla Szkół! Jego XVIII edycja jest objęta patronatem Ministra Edukacji Narodowej.
InstaLing to strona WWW do skutecznej nauki słówek z języka angielskiego. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania - jest dostępna on-line za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dzięki temu można jej używać nie tylko w domu, lecz również na wyjeździe (na komputerach stacjonarnych, tabletach i telefonach komórkowych).
Efektywna nauka
Najlepsze rezultaty daje systematyczna praca. Nawet kilka minut na naukę przyniesie efekty, jeśli tylko będzie to codzienne kilka minut.
Atrakcyjna forma
Nauka realizowana jest poprzez quiz, w którym dziecko wpisuje słówka bądź frazy do zdania wyświetlonego na ekranie.
Inteligentne narzędzie
Program zbiera informacje na temat prawidłowych odpowiedzi i błędów związanych z każdym słówkiem i dostosowuje poziom trudności indywidualnie do dziecka.
Bardziej szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.instaling.pl
Dzisiaj uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2021-2022.
Podsumowano wszystkie wydarzenia, w których braliśmy udział. Zaprezentowano osiągnięcia uczniów i wręczono świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Pożegnano uroczyście uczniów klas ósmych, a Rodzicom wręczono listy gratulacyjne.
Życzymy Wam bezpiecznych i słonecznych wakacji. Absolwentom pomyślnych wyników rekrutacji do szkół ponadpodstawowych oraz wielu sukcesów!