foto1
"Słowa nie powinny być większe od czynów." H. Sienkiewicz
foto1
„Talent to tylko wielka cierpliwość.” Anatole France
foto1
„Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę.” M. Skłodowska
foto1
„Wykształcenie nie oznacza tego, ile się nauczyłeś, a nawet ile zapamiętałeś. To umiejętność rozróżniania, co wiesz, a czego nie.” A. France
foto1
„Niczego w życiu nie należy się bać. Należy to tylko zrozumieć” M. Skłodowska-Curie

+ 48 579 470 809
spkamienica@spkp.pl
+48 34 32 73 304

Szkoła Podstawowa

im. H. Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej


Rzeczy w ramach akcji proszę o dostarczenie do Pani Agnieszki Szkop.
Akcja trwa do 5 grudnia 2022r.
Szczegóły dotyczące darów znajdują się na plakacie.

 

Zasada działania okularów VR opiera się na kilku ważnych elementach. Pierwszym z nich jest generator obrazu – zależnie od działalności, w której okulary są wykorzystywane, generatorem może być na przykład konsola do gier w przypadku gamingu, smartfon czy też komputer. Kolejnym elementem jest ekran, podzielony na dwie części, który za pomocą soczewek przekazuje obraz. Ostatnim są specjalne kontrolery oraz czujniki, które badają zachowanie naszego ciała i jego pozycję.

Czytaj więcej...

Lapbook to forma kreatywnego zaprezentowania informacji na dany temat. Uczniowie i uczennice z klasy VI a wykonali lapbooki do lektury Rafała Kosika pt. „Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi”. Zamiast klasycznego słowa pisanego uczniowie / uczennice w postaci teczek, zagadek, zdjęć, opisów przedstawili swoje pomysły.

Czytaj więcej...

Uczniowie klas 6 w ramach zadania dodatkowego z geografii wykonali piękne makiety Układu Słonecznego. Zapraszamy do galerii na naszym szkolnym fb.