foto1
"Słowa nie powinny być większe od czynów." H. Sienkiewicz
foto1
„Talent to tylko wielka cierpliwość.” Anatole France
foto1
„Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę.” M. Skłodowska
foto1
„Wykształcenie nie oznacza tego, ile się nauczyłeś, a nawet ile zapamiętałeś. To umiejętność rozróżniania, co wiesz, a czego nie.” A. France
foto1
„Niczego w życiu nie należy się bać. Należy to tylko zrozumieć” M. Skłodowska-Curie

+ 48 579 470 809
spkamienica@spkp.pl
+48 34 32 73 304

Szkoła Podstawowa

im. H. Sienkiewicza w Kamienicy PolskiejWychowankowie i Dyrekcja Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Kłobucku składają serdeczne podziękowania Dyrekcji Zespołu Szkół w Kamienicy Polskiej. Postawa Państwa jest dla nas świadectwem, że są ludzie dobrej woli i wielkiego serca dla których dobro dziecka jest wartością nadrzędna. Serdeczne wyrazy podziękowania za okazałą pomoc i przekazane dary.

Podziękowanie dla szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza za zebranie pluszaków na IV Festiwal Piosenki Podwórkowej organizowanej dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Częstochowie.

Przewodnicząca Zarządu Koła w Częstochowie Iwona Ciesielska
Z-ca Przewodniczącej Zarządu Koła w Częstochowie Beata Mstowska

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

Serdecznie dziękujemy za życzliwość i zaangażowanie w zbiórce "Pluszaków" na Festiwal Piosenki Podwórkowej.

Z-ca Przewodniczącej Zarządu Koła w Częstochowie Beata Mstowska

Osiągnięcia uczniów w konkursach w roku szkolnym 2018/2019

Podziękowanie za wspólne odśpiewanie hymnu narodowego w ramach akcji "Rekord dla Niepodległej" w piątek, 9 listopada 2018r. o godzinie 11:11.

Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska

Podziękowanie dla Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej

Składam serdeczne podziękowania za okazaną pomoc w postaci otrzymanych paczek na rzecz rodzin potrzebujących, które są dowodem życzliwości i solidarności międzyludzkiej.

Towarzystwo Patriotyczne KRESY

Mer Samorządu Rejonu Wileńskiego Maria Rekść

23 listopada 2018r.

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oraz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie składa serdeczne podziękowania dla Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej za bezinteresowną pomoc okazaną podopiecznym schroniska oraz dar serca porzuconych, niechcianych i nieszczęśliwych zwierząt.

Dyrekcja Domu Dziecka im. J. Korczaka w Kłobucku, Wychowawcy oraz Wychowankowie składają serdeczne podziękowania dla Pracowników i Wolontariuszy Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej

Dyrektor Żaneta Sikora

Kłobuck, 03.12.2018r.

Podziękowanie dla Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej za uświetnienie uroczystości Zaduszek Katyńskich.

Poseł do Parlamentu Europejskiego Jadwiga Wiśniewska

Częstochowa, 2 listopada 2018r.

Serdecznie dziękuję za Państwa udział w tegorocznej odsłonie Narodowego Czytania, podczas której wspólnie przeczytaliśmy „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego oraz teksty Antologii Niepodległości.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda

Warszawa, 10.12.2018r.

Szkoła Podstawowa w Kamienicy Polskiej otrzymuje Certyfikat "Szkoła Pilotów"

Moja Ojczyzna; edycja II - Dywizjon 303

CERTYFIKAT potwierdzający udział w X-tej edycji programu edukacyjnego Akademia Bezpiecznego Puchatka w roku szkolnym 2018/2019Copyright © 2023 Copyright SP Kamienica Polska Rights Reserved.