foto1
"Słowa nie powinny być większe od czynów." H. Sienkiewicz
foto1
„Talent to tylko wielka cierpliwość.” Anatole France
foto1
„Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę.” M. Skłodowska
foto1
„Wykształcenie nie oznacza tego, ile się nauczyłeś, a nawet ile zapamiętałeś. To umiejętność rozróżniania, co wiesz, a czego nie.” A. France
foto1
„Niczego w życiu nie należy się bać. Należy to tylko zrozumieć” M. Skłodowska-Curie

+48 34 32 73 304
spkamienica@spkp.pl

Szkoła Podstawowa

im. H. Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej



OFERTA ZAJĘĆ DODATKOWYCH I POZALEKCYJNYCH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Przedmiot / Nazwa zajęć

Rodzaj zajęć

Nauczyciel

Dzień tygodnia

Godzina

lekcyjna

Klasa / Grupa

Edukacja wczesnoszkolna

dydaktyczno-wyrównawcze

Anna Chłądzyńska

czwartek

5

2a

Edukacja wczesnoszkolna

dydaktyczno -wyrównawcze

Aleksandra Ludwikowska

poniedziałek

5

2b

Edukacja wczesnoszkolna

dydaktyczno-wyrównawcze

Agnieszka Mosakowska

środa co 2 tyg.

6

3a

Edukacja wczesnoszkolna

dydaktyczno-wyrównawcze

Katarzyna Kołtun

środa

5

1a

Edukacja wczesnoszkolna

dydaktyczno-wyrównawcze

Urszula Stawiarz

wtorek

5

1b

Projekty przyrodnicze

dodatkowe

Anna Chłądzyńska

wtorek

5

2a

Projekty przyrodnicze

dodatkowe

Aleksandra Ludwikowska

czwartek

5

2b

Język angielski

dydaktyczno-wyrównawcze

Aleksandra Durczak

środa co 2 tyg.

6

5c

czwartek co 2 tyg.

8

8b, IIIab

Język angielski

dydaktyczno-wyrównawcze

Grażyna Gryl

środa

7

4a, 4b, 6b

środa

8

7a, 8a

czwartek

7

IIIab G

Język angielski

dydaktyczno-wyrównawcze

Anna Krakowian - Pilicka

wtorek

7

4c, 5a, 5b, 6a

Język angielski

koło przedmiotowe

Grażyna Gryl

środa

6

4a

Język angielski

koło przedmiotowe

Aleksandra Durczak

czwartek co 2 tyg.

8

7b

Język angielski

rozwijające

Anna Krakowian - Pilicka

środa

7

6a, 5ab

Język niemiecki

rozwijające

Elżbieta Grzyb

środa

8

7, 8, IIIG

Język polski

dydaktyczno-wyrównawcze

Agnieszka Gołda

środa

7

6b, 8a

Język polski

dydaktyczno- wyrównawcze

Barbara Zawadzka

środa

7

6a, 7b

czwartek

7

8b

Język polski

dydaktyczno-wyrównawcze

Barbara Dobosz

środa

6

5ac

Język polski

dydaktyczno-wyrównawcze

Lilianna Nemsz

poniedziałek

6

4ab

poniedziałek

7

4c

czwartek

6

5b

Język polski

przygotowujące do egzaminu

Barbara Dobosz

wtorek

8

IIIAB G

Koło polonistyczno - dziennikarskie

dydaktyczno-rozwijające

Barbara Zawadzka

środa

7

7b, 8b

Koło teatralne

koło

Agnieszka Gołda

Małgorzata Sowa

wtorek

8

4-8

Logopedia

zajęcia logopedyczne

Izabela Drapała

poniedziałek

6

1b/2a

wtorek

5

2a/2a/2b

wtorek

6

5a

środa

6

3a/1a

środa

7

6a

czwartek

6

3a/1a

czwartek

7

4b/6b

Historia

dydaktyczno-wyrównawcze

Aneta Żak-Froch

środa

8

8a

Historia

dydaktyczno-wyrównawcze

Dorota Grzyb

piątek co 2 tyg.

8

5abc, IIIAB G

Historia

koło przedmiotowe

Dorota Grzyb

piątek co 2 tyg.

8

IIIAB G

Historia i społ.

koło przedmiotowe

Aneta Żak-Froch

czwartek

7

6b

Przyroda

dydaktyczno-wyrównawcze

Żaneta Samul

środa co 2 tyg.

6

4ab

Przyroda

koło przedmiotowe

Aneta Żak-Froch

czwartek

6

4c

czwartek

7

6b

Przyroda

koło przedmiotowe

Joanna Chłądzyńska

poniedziałek

6

6a

Biologia

dydaktyczno-wyrównawcze

Żaneta Samul

środa co 2 tyg.

8

5abc, 7ab, 8ab, IIIAB G

Biologia

koło przedmiotowe

Żaneta Samul

środa co 2 tyg.

8

IIIAB G

Biologia

rozwijające

Żaneta Samul

środa

7

5abc

Chemia / Fizyka

dydaktyczno-wyrównawcze

Alicja Lewicka

poniedziałek

8

7, 8, IIIG

czwartek

8

Chemia / Fizyka

koło przedmiotowe

Alicja Lewicka

środa

7

IIIG

Fizyka

rozwijające

Alicja Lewicka

wtorek

8

8a

Geografia

dydaktyczno-wyrównawcze

Klaudia Krawczyk

co 2 tyg.

8

5abc, 7ab, 8ab, IIIAB G

Geografia

koło przedmiotowe

Klaudia Krawczyk

piątek 1/m-c

7

IIIA G

Matematyka

dydaktyczno-wyrównawcze

Agata Dróżdż

wtorek

8

7ab, 8ab

Matematyka

dydaktyczno-wyrównawcze

Anna Kocjan

czwartek

8

6ab

Matematyka

dydaktyczno-wyrównawcze

Beata Gil

środa co 2 tyg.

7

5a

czwartek co 2 tyg.

7

5bc

Matematyka

rozwijające

Beata Gil

środa co 2 tyg.

8

IIIAB G

Matematyka

rozwijające

Agata Dróżdż

czwartek

8

8b

Matematyka

doskonalące

Anna Kocjan

środa

6, 7

4a, 4bc

wtorek

6

6ab

Matematyka

koło przedmiotowe

Beata Gil

czwartek co 2 tyg.

7

5abc

czwartek

8

IIIAB G

Informatyka

koło przedmiotowe

Urszula Nieckarz

wtorek

6

5a

Zespół instrumentalno-wokalny

dodatkowe

Adam Blachnicki

wtorek

7, 8

4-7

Chór

dodatkowe

Adam Blachnicki

wtorek

5

1-3

Chór

dodatkowe

Adam Blachnicki

wtorek

6

4-6

Plastyka

warsztaty plastyczne

Edyta Kundzicz

środa

6, 7

4-8

Religia

rozwijające

Edyta Kundzicz

wtorek

8

8, IIIG

Religia

koło przedmiotowe

Ewa Hak

czwartek

5

1b

Szkolne Koło Caritas

koło przedmiotowe

Agnieszka Szkop

czwartek

8

5, 6, 7

Koło szachowe

koło

Tomasz Morzyk

wtorek

6, 7

1-6

SKS

koszykówka

Tomasz Morzyk

środa

7, 8

5-7

Zajęcia rekreacyjno - sportowe

piłka ręczna

/siatkowa

Mariusz Zych

środa

7, 8

IIIG

czwartek

7, 8

IIIG

Zajęcia rekreacyjno - sportowe

koszykówka

Tomasz Morzyk

wtorek

17-18.30

5-8

czwartek

17-18.30

sobota

10-12

Zajęcia rekreacyjno - sportowe

koszykówka

Tomasz Morzyk

czwartek

7,8

4-5 dz.

piątek

7

Basen - nauka pływania

dodatkowe

Tomasz Morzyk

piątek

15-19

4-5

Basen

dodatkowe

Joanna Chłądzyńska

piątek

15-19

4-8, IIIG



Copyright © 2019 Copyright SP Kamienica Polska Rights Reserved.