foto1
"Słowa nie powinny być większe od czynów." H. Sienkiewicz
foto1
„Talent to tylko wielka cierpliwość.” Anatole France
foto1
„Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę.” M. Skłodowska
foto1
„Wykształcenie nie oznacza tego, ile się nauczyłeś, a nawet ile zapamiętałeś. To umiejętność rozróżniania, co wiesz, a czego nie.” A. France
foto1
„Niczego w życiu nie należy się bać. Należy to tylko zrozumieć” M. Skłodowska-Curie

+ 48 579 470 809
spkamienica@spkp.pl
+48 34 32 73 304

Szkoła Podstawowa

im. H. Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej


W dniach 8-9 listopada 2022r. w Gminnej Hali Sportowej w Kamienicy Polskiej odbył się XXVII Turniej Koszykówki Dziewcząt Szkół Podstawowych o Puchar Starosty Częstochowskiego z okazji 104 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
W pierwszym dniu rywalizacji drużyna dziewcząt urodzonych w 2010 i młodszych w składzie: Wrazidło Rozalia, Stasica Liliana, Gajda Nicola, Najnigier Oliwia, Gajda Nicola, Kucharczyk Zuzanna, Kupczyk Adrianna, Giel Zuzanna, Pidzik Nicola, Zgrzeblak Kornelia, Pijet Laura, zajęła po zaciętej rywalizacji (dwóch dogrywkach) 2 miejsce uznając wyższość drużyny SP 36 w Częstochowie.
W drugim dniu rywalizacji w roczniku 2008-2009 drużyna naszej szkoły w składzie: Gęsiarz Iga, Księżyk Nicola, Gaworska Maja, Pidzik Zuzanna, Żak Zofia, Rogacz Maria i Kuroń Amelia okazała się bezkonkurencyjna zajmując 1 miejsce.
MVP XXVII Turnieju Koszykówki Dziewcząt Szkół Podstawowych O Puchar Starosty Częstochowskiego – została wybrana reprezentantka naszej szkoły Iga Gęsiarz
Drużyny uczestniczące w turnieju otrzymały puchary, pamiątkowe dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Częstochowie.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych meczach i turniejach.

 Copyright © 2024 Copyright SP Kamienica Polska Rights Reserved.