foto1
"Słowa nie powinny być większe od czynów." H. Sienkiewicz
foto1
„Talent to tylko wielka cierpliwość.” Anatole France
foto1
„Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę.” M. Skłodowska
foto1
„Wykształcenie nie oznacza tego, ile się nauczyłeś, a nawet ile zapamiętałeś. To umiejętność rozróżniania, co wiesz, a czego nie.” A. France
foto1
„Niczego w życiu nie należy się bać. Należy to tylko zrozumieć” M. Skłodowska-Curie

+ 48 579 470 809
spkamienica@spkp.pl
+48 34 32 73 304

Szkoła Podstawowa

im. H. Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej


26 listopada w MOK w Łazach odbył się Koncert Laureatów Wojewódzkiego Konkursu Wokalnego "STOKROTKOWO" Łazy 2023.
W koncercie uczestniczyło 25 wykonawców, którzy zdobyli w swoich kategoriach wiekowych miejsca 1-3.
Wśród występujących mogliśmy wysłuchać uczniów z naszej placówki.
Jako pierwsza zaprezentowała się uczennica klasy IV Emilia Kaźmierczak, która wykonała utwór "Wierna, odważna i prawa" i wyśpiewała sobie 2 miejsce w kategorii 7-10 lat.
Następnie na scenie zaprezentował się nasz wyjątkowy duet Zofia Górniak i Natalia Gorgól.Uczennice klasy 7 zaśpiewały na głosy utwór "Czas nas uczy pogody" wyśpiewując sobie 2 miejsce w kategorii duety 11-13 lat.
Jako ostatnia zaprezentowała się Natalia Gorgól w bardzo poruszającym utworze z musicalu Romea i Julia "Boję się". Uczennica zaśpiewała ten utwór bardzo dojrzale i nie pozostawiając nikomu złudzeń odebrała nagrodę za zajęcie 1 miejsce w kategorii 11-13 lat.
Po koncercie odbyło się uroczyste wręczenie statuetek i nagród również dla osób wyróżnionych. Na scenie mogliśmy zobaczyć solistę Bartosza Kucharczyka z klasy V, który również zachwycił swoją barwą Jury i wykonując utwór "Nie dokazuj" otrzymał wyróżnienie w kategorii 11-13 lat.
To kolejne wyjątkowe sukcesy naszych uzdolnionych muzycznie uczniów. Jesteśmy z Was niesamowicie dumni i gratulujemy Wam kolejnych tak znaczących osiągnięć. Ogromne brawa za Wasze podejście do pracy i pełne zaangażowanie.

 Copyright © 2024 Copyright SP Kamienica Polska Rights Reserved.