foto1
"Słowa nie powinny być większe od czynów." H. Sienkiewicz
foto1
„Talent to tylko wielka cierpliwość.” Anatole France
foto1
„Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę.” M. Skłodowska
foto1
„Wykształcenie nie oznacza tego, ile się nauczyłeś, a nawet ile zapamiętałeś. To umiejętność rozróżniania, co wiesz, a czego nie.” A. France
foto1
„Niczego w życiu nie należy się bać. Należy to tylko zrozumieć” M. Skłodowska-Curie

+ 48 579 470 809
spkamienica@spkp.pl
+48 34 32 73 304

Szkoła Podstawowa

im. H. Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej


8 czerwca 2026r. w ramach programu edukacyjnego - obronnego "Edukacja z wojskiem", odbyły się warsztaty dla uczniów klas VIIabc, których celem było podniesienie świadomości w obszarze bezpieczeństwa i obronności oraz kształtowanie podstawowych nawyków i umiejętności z zakresu obrony i ochrony ludności, a także zachowania w sytuacjach kryzysowych.
Celem spotkania było m.in. poznanie i stosowanie zasad reagowania w sytuacjach zagrożenia, w tym bezpośredniego zagrożenia życia i zdrowia, a także nabycie praktycznych umiejętności radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. Projekt realizowany jest wspólnie przez Ministerstwo Edukacji oraz Ministerstwo Obrony Narodowej.

 

Laboratoria Przyszłości.

Insta.Ling.



Copyright © 2026 Copyright SP Kamienica Polska Rights Reserved.