foto1
"Słowa nie powinny być większe od czynów." H. Sienkiewicz
foto1
„Talent to tylko wielka cierpliwość.” Anatole France
foto1
„Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę.” M. Skłodowska
foto1
„Wykształcenie nie oznacza tego, ile się nauczyłeś, a nawet ile zapamiętałeś. To umiejętność rozróżniania, co wiesz, a czego nie.” A. France
foto1
„Niczego w życiu nie należy się bać. Należy to tylko zrozumieć” M. Skłodowska-Curie

+ 48 579 470 809
spkamienica@spkp.pl
+48 34 32 73 304

Szkoła Podstawowa

im. H. Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej„RADOŚCI NIE BYŁO KOŃCA”. UDANY REWANŻ W MECZU Z WIDZOWEM.
W dniu 13.12.2018r. w Przyrowie odbył sie X Halowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Starosty Częstochowskiego. W turnieju wzięły udział drużyny z: Dąbrowy Zielonej, Mstowa, Kamienicy Polskiej, Widzowa oraz gospodarz turnieju Przyrów.

Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. Tym razem do zaangażowania, waleczności i determinacji drużyna Kamienicy Polskiej dołożyła zrealizowany niemal w 100% kolejny element, czyli wykonanie założeń taktycznych, co przyniosło sukces. Drużyna Kamienicy Polskiej wygrała 3 spotkania i zremisowała z gospodarzem turnieju, ale kluczowym spotkaniem, który zadecydował o zwycięstwie w całym turnieju okazał się wygrany mecz z Widzowem (7-4 ), który jednocześnie był rewanżem za przegrany półfinał we wtorkowych zmaganiach. W tym spotkaniu do zwycięstwa poprowadziła naszą drużynę Sandra Chmielina, która zdobyła 6 bramek.
Zwycięska drużyna Kamienicy Polskiej wystąpiła w składzie: Sandra Chmielina, Aleksandra Lechowska, Klara Wąsowicz, Małgorzata Wąsińska, Emilia Durczyńska, Natalia Zajdel, Natalia Lechowska i Aleksandra Gęsiarz.
Najlepszą strzelczynią turnieju została Aleksandra Lechowska z 14 trafieniami a drugie miejsce w tej kategorii dla Sandry Chmieliny z 11 celnymi rzutami do bramki przeciwników.
Dziękujemy zawodniczkom, które ze względu na odniesione kontuzje we wtorkowych zmaganiach i wizyt u lekarzy nie mogły wystąpić i cieszyć się razem z nami, czyli: Patrycji Górniak, Paulinie Zgrzeblak i Milenie Zadruś.
!!!GRATULUJEMY 1 MIEJSCA NA PODIUM!!!Copyright © 2021 Copyright SP Kamienica Polska Rights Reserved.