foto1
"Słowa nie powinny być większe od czynów." H. Sienkiewicz
foto1
„Talent to tylko wielka cierpliwość.” Anatole France
foto1
„Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę.” M. Skłodowska
foto1
„Wykształcenie nie oznacza tego, ile się nauczyłeś, a nawet ile zapamiętałeś. To umiejętność rozróżniania, co wiesz, a czego nie.” A. France
foto1
„Niczego w życiu nie należy się bać. Należy to tylko zrozumieć” M. Skłodowska-Curie

+ 48 576 874 715
spkamienica@spkp.pl
+48 34 32 73 304

Szkoła Podstawowa

im. H. Sienkiewicza w Kamienicy PolskiejIgrzyska Młodzieży Szkolnej powiatu częstochowskiego w piłce ręcznej dziewcząt (rocznik 2003-2005)
„Do trzech razy sztuka”


W dniu 31.10.2018r. (w Lelowie) drużyna dziewcząt z Kamienicy Polskiej po raz trzeci wzięła udział w rozgrywkach powiatowych w piłce ręcznej. Zaangażowanie, waleczność, determinacja a przede wszystkim umiejętności z zakresu gry w „szczypiorniaka” pozwoliły naszym uczennicom potwierdzić znane powiedzenie „Do trzech razy sztuka” i awansować do ścisłego finału po raz pierwszy w niedługiej historii naszych udziałów w tej dyscyplinie na szczeblu powiatu. Drużyna dziewcząt wygrała w eliminacjach z czwartą drużyną Dąbrową Zieloną i wicemistrzyniami zeszłorocznych rozgrywek Przyrowem, ulegając jedynie dominującej od wielu lat w tej dyscyplinie drużynie z Lelowa.
Drużyna Kamienicy Polskiej wystąpiła w składzie: Aleksandra Lechowska, Sandra Chmielina, Klara Wąsowicz, Małgorzata Wąsińska, Emilia Durczyńska, Patrycja Górniak, Natalia Zajdel, Paulina Zgrzeblak, Natalia Lechowska, Milena Zadruś i Aleksandra Gęsiarz; opiekun Mariusz Zych.
GRATULUJEMY AWANSU DO FINAŁU!!! Miejsce na podium jest w naszym zasięgu!Copyright © 2021 Copyright SP Kamienica Polska Rights Reserved.