foto1
"Słowa nie powinny być większe od czynów." H. Sienkiewicz
foto1
„Talent to tylko wielka cierpliwość.” Anatole France
foto1
„Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę.” M. Skłodowska
foto1
„Wykształcenie nie oznacza tego, ile się nauczyłeś, a nawet ile zapamiętałeś. To umiejętność rozróżniania, co wiesz, a czego nie.” A. France
foto1
„Niczego w życiu nie należy się bać. Należy to tylko zrozumieć” M. Skłodowska-Curie

+ 48 576 874 715
spkamienica@spkp.pl
+48 34 32 73 304

Szkoła Podstawowa

im. H. Sienkiewicza w Kamienicy PolskiejW dniu 03 października 2018r. w Kruszynie odbył się finał Igrzysk Dzieci Powiatu Częstochowskiego w piłce nożnej dziewcząt. W zawodach wzięły udział drużyny z: Widzowa, Kruszyny, Przyrowa, Koniecpola 2, Kamienicy Polskiej i Mstowa.

W wyniku losowania drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których rozgrywano mecze systemem „każdy z każdym”. Następnie rozegrano mecze półfinałowe, do których awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Drużyny, które przegrały swoje półfinałowe zmagania zmierzyły się w meczu o trzecie miejsce, a wygrane zagrały w finale.

Ostateczna kolejność Igrzysk Dzieci Powiatu Częstochowskiego w piłce nożnej dziewcząt:

1. KAMIENICA POLSKA

2. KRUSZYNA

3. PRZYRÓW

4. Widzów

5-6. Koniecpol 2, Mstów

Drużyna Kamienicy Polskiej w całym turnieju zdobyła 17 bramek nie tracąc żadnej. Zwycięska ekipa Kamienicy Polskiej wystąpiła w składzie: Wiktoria Wójcik, Aleksandra Pańczyk, Wiktoria Polaczek, Michalina Sirek, Oliwia Sirek, Oliwia Mościńska, Julia Synoradzka, Julia Lisek, Kinga Musiał, Paulina Grochowina, Maja Sylwet i Karolina Kukuła, opieka Pan Mariusz Zych.

Wygrywając zawody powiatowe dziewczęta zapewniły sobie udział w zawodach rejonowych, które odbędą się na wiosnę.

 

!!! GRATULACJE !!!Copyright © 2021 Copyright SP Kamienica Polska Rights Reserved.