foto1
"Słowa nie powinny być większe od czynów." H. Sienkiewicz
foto1
„Talent to tylko wielka cierpliwość.” Anatole France
foto1
„Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę.” M. Skłodowska
foto1
„Wykształcenie nie oznacza tego, ile się nauczyłeś, a nawet ile zapamiętałeś. To umiejętność rozróżniania, co wiesz, a czego nie.” A. France
foto1
„Niczego w życiu nie należy się bać. Należy to tylko zrozumieć” M. Skłodowska-Curie

+ 48 576 874 715
spkamienica@spkp.pl
+48 34 32 73 304

Szkoła Podstawowa

im. H. Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej


Filtr
 • 14 stycznia 67 uczniów z klas 7, 8 i 3 gimnazjum wzięło udział w III Śląskim Festiwalu Nauk. Impreza odbyła się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

 • Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. 
  13 stycznia 2019r. w Gminnej Hali Sportowej w Kamienicy Polskiej odbył się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 • 25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia, z tej okazji panie Aneta Żak-Froch i Nina Kazimierczak zorganizowały akcję wyprzedaży „pluszaków”.

 • "Ojczyzna jest naszą matką ziemską. Polska jest matką szczególną”, pod takim hasłem, w październiku, odbył się wojewódzki konkurs na gazetkę z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

 • „Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy.
  Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory.”
  Wesołych Świąt Copyright © 2020 Copyright SP Kamienica Polska Rights Reserved.